Brass Loban Dhoop Dani Kapoor Stand with Wooden Handle Sambrani Incense Holder for Pooja ((Diamension 9 * 3.5 * 2.75), 1)
₹537.00 – ₹1,460.00Price range: ₹537.00 through ₹1,460.00
| Shape | Conical |
| Material | Brass, Wood |
| Brand | BHAKTI SHRINGAR |
| Colour | Beige |
| Product Dimensions | 10L x 4.5W x 3.5Th Centimeters |
| Number of Items | 1 |
| Manufacturer | Vrindavan |
Free delivery above ₹500
Worldwide Shipping
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 4.5 × 3.5 cm |
| Shape | Conical |
| Material | Brass, Wood |
| Brand | BHAKTI SHRINGAR |
| Colour | Beige |
| Product Dimensions | 10L x 4.5W x 3.5Th Centimeters |
| Country of Origin | India |
| Item Part Number | C55 |
| ASIN | B0CP7T8MLX |
| Item Weight | 250 g |
| Net Quantity | 1.00 Count |
| Manufacturer | BHAKTI SHRINGAR, Vrindavan |
| Size | (Diamension 10*4.5*3.25), (Diamension 8.75*3.1*2.5), (Diamension 9.5*4*3), (Diamension 9*3.5*2.75) |
| Number of Items | 1, 2 |
Be the first to review “Brass Loban Dhoop Dani Kapoor Stand with Wooden Handle Sambrani Incense Holder for Pooja ((Diamension 9 * 3.5 * 2.75), 1)” Cancel reply
Related products
All Products
Original Tulsi Radha NAM Beads 1 Round Mala ||Handmade Natural Kanthi Manufacturing in Vrindavan
All Products
Pure Brass Pooja Plate/Thali for Puja, Aarti, Home Decoration & Traditional Gift (12 inch Diameter)
All Products
Brass Deepak | Panch Mukhi Puja Diya Lamp, Aarti | 5 Faces Deep Decorative Accessory (10.5 cm, 1)
All Products
Pure Copper Plate/Thali for Pooja, Aarti, Home Decoration & Traditional Gift (5 inch Diameter)



















Reviews
There are no reviews yet.